Facebook

 
 

Sponsorzy

Licznik odwiedzin

1122216
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
Razem
4487
1031
7157
34200
1122216

Z galerii

Życzenia Świąteczne

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i zbliżającego się Nowego Roku...

Czytaj więcej...

FitExpert ostatni raz w 2014 roku

W minioną sobotę 20 grudnia odbył się ostatni trening w siłowni w tym roku kalendarzowym i tym samym, ostatni trening w ogóle przed przerwą świąteczno-noworoczną.

Czytaj więcej...

Spotkanie z mistrzem Polski i Europy

W miniony piątek mieliśmy okazję spotkać się z mistrzem Polski i Europy w kata, Witoldem Kwiecińskim (3 dan) z Łódzkiego Klubu Karate.

Czytaj więcej...

Karate z Mikołajem

Karate z Mikołajem – razem z Włocławskim Klubem Karate Tradycyjnego zorganizowaliśmy w minioną sobotę przedświąteczne gry i zabawy dla młodszych i starszych adeptów sztuki walki.

Czytaj więcej...

II Bal Sponsorski

Trudno mówić o prawie serii, gdy coś dzieje się pierwszy raz. Kiedy jednak coś zdarza się po raz drugi, chcemy wierzyć, że nie z przypadku. W miniony piątek po raz kolejny doświadczyliśmy niepowtarzalnej atmosfery naszej lokalnej społeczności.

Czytaj więcej...

Niefartowne Gniezno

Liczna kadra reprezentowała Kowal na sobotnim turnieju o Puchar Wielkopolski w Gnieźnie. Niestety, tym razem obyło się bez medali…

Czytaj więcej...

FitExpert Gym po raz drugi

25 października zawodnicy KKTK wzięli udział w drugim treningu personalnym w siłowni FitExpert Gym we Wzorcowni.

Czytaj więcej...

Egzaminy udane!

Część podczas obozu w Jastrowiu, a część nieco ponad tydzień temu, 6 października. Miło nam poinformować, że młodzi adepci karate tradycyjnego KKTK rozwijają się i zaliczyli egzaminy na kolejne stopnie.

Czytaj więcej...

Pierwszy trening w Fit Expert Gym za nami

Możliwość treningów w profesjonalnej siłowni Fit Expert Gym to nowość w Klubie Karate Tradycyjnego Kowal. Za nami już pierwsze zajęcia.

Czytaj więcej...

II Bal Andrzejkowy

W zeszłym roku Rodzice dzieci ćwiczących zorganizowali Bal Andrzejkowy, który okazał się strzałem w dziesiątkę. Niezmiernie miło nam poinformować, że w listopadzie tego roku dojdzie do kolejnej imprezy sponsorskiej.

Czytaj więcej...

Zaczynamy treningi w siłowni!

W sobotę, 27 września, w godz. 12.00 - 13.00 odbędzie się pierwszy trening w profesjonalnej siłowni Fit Expert Gym we Włocławku.

Czytaj więcej...