Facebook

 
 

Sponsorzy

Licznik odwiedzin

1122217
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
Razem
4488
1031
7158
34201
1122217

Z galerii

Obóz KKTK w Jastrowie

W dniach 28 lipca – 5 sierpnia, w Jastrowie, odbył się obóz sportowo-wypoczynkowy karate tradycyjnego zorganizowany wspólnie przez kilka silnych ośrodków karate w Polsce: toruński, łódzki, włocławski czy lubraniecki. Wśród uczestników-organizatorów nie mogło zabraknąć również Klubu Karate Tradycyjnego Kowal.

Czytaj więcej...

Liga - Lubraniec

W sobotę, 22 czerwca br., odbył się trzeci turniej Kujawskiej Ligi Karate Tradycyjnego. Pierwsza impreza tego typu odbyła się w Kowalu, następnie rywalizowaliśmy w Chodczu, zaś trzeci, i zarazem finałowy, zwieńczający sezon, turniej miał miejsce w Lubrańcu.

Ogółem w KLKT brało udział siedem klub z regionu, a zwycięski okazał się Włocławski Klub Karate Tradycyjnego (WKKT).

Czytaj więcej...

Puchar Świata - Lublin

W dniach 15-16 czerwca w Lublinie odbyła się kolejna edycja Pucharu Świata w karate tradycyjnym. Jednocześnie, rangę imprezy zwiększył Puchar Polski dzieci w karate tradycyjnym.

Dla naszej społeczności najważniejszą informacją jest to, że w po pierwszy w historii w tak poważnej imprezie swoich uczestników wystawił Klub Karate Tradycyjnego Kowal.

Czytaj więcej...

Eliminacje do Pucharu Polski

W dniu 18 maja br. w Zgierzu odbył się drużynowy turniej dzieci w karate tradycyjnym. Impreza była jednocześnie eliminacjami do Pucharu Polski dzieci.

W zawodach udział wzięły kluby reprezentujące trzy województwa: łódzkie, wielkopolskie oraz kujawsko-pomorskie. Jednym z nich był Klub Karate Tradycyjnego Kowal (KKTK), występujący w składzie: Michał Pirowski, Maciej Chirkowski oraz Adrian Pajęcki.

Czytaj więcej...

Liga- Kowal

W sobotę, 16 lutego 2013 roku w sali gimnastycznej przy ulicy Piwnej w Kowalu odbył się turniej karate zorganizowany przez Klub Karate Tradycyjnego Kowal.

Turniej przy ulicy Piwnej był swoistą inauguracją III Kujawskiej Ligi Karate Tradycyjnego, edycji wiosna 2013.

W zawodach udział wzięło ponad 170 młodych karateków z sześciu najsilniejszych klubów regionu: Włocławskiego Klubu Karate Tradycyjnego (WKKT), Akademii Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek (AZiKTW), Klubu Karate Tradycyjnego Brześć Kujawski (KKTBK), Akademii Karate Tradycyjnego Lubraniec (AKTL), Klubu Karate Tradycyjnego Chodecz (KKTC) oraz, po raz pierwszy, Klubu Karate Tradycyjnego Kowal (KKTK), który był jednocześnie gospodarze imprezy.

Czytaj więcej...