Facebook

 
 

Sponsorzy

Licznik odwiedzin

1116507
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
Razem
690
758
1448
28491
1116507

Z galerii

Victoria dla Wiktorii

W dniach 18-20 października zawodnicy z KKTK Kowal uczestniczyli w zawodach rangi mistrzowskiej, w Pucharze Europy Dzieci w Karate Tradycyjnym.

Pierwszy raz w historii klubu w zawodach rangi mistrzowskiej wzniesiony został Puchar, a zawodniczką, która sięgnęła po ten zaszczyt jest Wiktoria Suwała.

Należy przypomnieć, że w czerwcu br.w Pucharze Polski Dzieci w Łodzi Wiktoria musiała uznać wyższość zawodniczki, w finale zajmując 2 miejsce.

Skromna i zdyscyplinowana na treningach, od pewnego czasu zaczęła nas przyzwyczajać do zdobywania laurów w różnych zawodach ogólnopolskich. Udowodniła, że ciężką pracą i wytrwałością, systematycznie podnosząc swoje umiejętności można osiągnąć wielki sukces, z zawodów na zawody uzyskiwać coraz to lepszą lokatę. Tak wysokim trofeum jednocześnie zapracowała sobie na zielony pas.

Na takie osiągnięcie klub z Kowala czekał 7 lat - ogromne gratulacje dla Wiktorii.

Poza tym w zawodach udział wzięli: Karolina Kwarcińska, Weronika Rudzińska, Maciej Chirkowski i Adrian Pajęcki. Nadmieniamy, że Karolina po tych zawodach jest dumną posiadaczką żółtego pasa.