Facebook

 
 

Sponsorzy

Licznik odwiedzin

1122207
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
Razem
4478
1031
7148
34191
1122207

Z galerii

I Turniej Kuj.-Pom. Ligi Karate

21.01.2017 r. odbył się pierwszy turniej inauguracyjny Kujawsko-Pomorskiej Ligi Karate Tradycyjnego. W zawodach z naszego województwa wzięło udział 11 klubów, a startowało około 280 zawodników.

 

Zawodnicy z Kowala zdobyli trzy medale i jedno 4 miejsce. Na wyróżnienie zasługuje nasza najmłodsza zawodniczka Karolina Kwarcińska, która nie miala sobie równych w grupie zdobywając  złoty medal. Na trzecim miejscu uplasowali się Wiktoria Suwała i Michał Pirowski , a na  miejscu czwartym Jakub Górski. W tym roku zasada podziału grup została zmieniona, w związku z czym Weronika Rudzińska, Marta Żabecka, Jakub Suwała i Maciej Chirkowski walczyli w trudniejszych konkurencyjnie warunkach. Zmierzyli się z zawodnikami ze starszymi stopniami, bądź starszymi wiekowo.

Na przygotowanie turnieju mieliśmy dwa tygodnie, bardzo malo czasu na realizację takiego wydarzenia, ale  dzięki zaangażowaniu Urzędu Miasta, sponsorów i Rodziców dzieci ćwiczących sprostaliśmy zadaniu.

Klub Karate Tradycyjnego Kowal chce podziękować za wsparcie w organizacji turnieju i pomoc pomoc finansową Urzędowi Miasta Kowal, reprezentowanego przez pana burmistrza Eugeniusza Gołembiewskiego, który zaszczycił nas swoją obecnością na turnieju. Gośćmi honorowymi imprezy byli ponadto: Pani Jadwiga Śpibida (dyrektor szkoły  w Kowalu), Pani Jadwiga Wiśniewska (zastępca dyrektora szkoły).

Podziękowania kierujemy też do sponsorów: firma Milczarek, Bank Spółdzielczy w Kowalu, Stowarzyszenie Aktywny Kowal, Rada Rodziców przy Zespole Szkół w Kowalu, firma Giełdzinski  oraz cukiernia Golon.

Osobne podziękowania za pomoc w organizacji ligi należą się także niezawodnym Rodzicom dzieci ćwiczących. Dzięki ich wysiłkowi i zaangażowaniu rąk i serc to sportowe wydarzenie mogło zostać zrealizowane sprawnie, smacznie i gościnnie.

Kliknij, aby przejść do galerii